4 * hvězdičkové apartmány v Padstow

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Padstow. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Padstow, kde najdeme města Saint Eval, Saint Merryn, Saint Wenn, Wadebridge a Saint Issey.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Apartment Pentyre House.1 StarStarStarStar

Foto: Apartment Pentyre House.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and sea views, Apartment Pentyre House.1 is an accommodation situated in Padstow. Guests staying at this apartment have access to a terrace. This 2-bedroom apartment comes with a dining area, a TV and a kitchen with a dishwasher.


2. Apartment Treverbyn View StarStarStarStar

Foto: Apartment Treverbyn View
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Boasting accommodation with a terrace, Apartment Treverbyn View is set in Padstow. This apartment has a garden. This 1-bedroom apartment comes with a dining area, a TV, a DVD player and a kitchen with a dishwasher.


3. Apartment Padstow Apt StarStarStarStar

Foto: Apartment Padstow Apt
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Padstow Apt is set in Padstow. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is fitted with a flat-screen TV. Newquay is 23 km from the apartment, while Port Isaac is 28 km from the property.


4. Apartment Tina StarStarStarStar

Foto: Apartment Tina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Padstow in the Cornwall region, Apartment Tina is a 4-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is fitted with a flat-screen TV.


5. Apartment Pentyre House.2 StarStarStarStar

Foto: Apartment Pentyre House.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and sea views, Apartment Pentyre House.2 is an accommodation situated in Padstow. Guests staying at this apartment have access to a terrace. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with a dishwasher and an oven.


6. Padstow Breaks – Cottages & Apartments StarStarStarStar

Foto: Padstow Breaks – Cottages & Apartments
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
88 %

Dating back to the 17th-century, Duke House has been renovated to offer luxury apartments with traditional Cornish architecture, modern amenities and patios, in the Cornwall coastal town of Padstow.

Pokoje

Dukes Retreat One Bedroom Apartment
osoby160 - 160 GBP za noc
Dukes Cabin One Bedroom Apartment
osoby0 - 0 GBP za noc
Mary Dann One Bedroom Suite
osoby0 - 0 GBP za noc
Dům s jednou ložnicí
osoby160 - 160 GBP za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: