4 * hvězdičkové apartmány v Padstow

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Padstow. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Padstow, kde najdeme města Little Petherick, Saint Merryn, Saint Issey, Saint Ervan a Saint Eval.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartment Pentyre House.1 StarStarStarStar

Foto: Apartment Pentyre House.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and sea views, Apartment Pentyre House.1 is an accommodation situated in Padstow. Guests staying at this apartment have access to a terrace. This 2-bedroom apartment comes with a dining area, a TV and a kitchen with a dishwasher.


2. Apartment Treverbyn View StarStarStarStar

Foto: Apartment Treverbyn View
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Boasting accommodation with a terrace, Apartment Treverbyn View is set in Padstow. This apartment has a garden. This 1-bedroom apartment comes with a dining area, a TV, a DVD player and a kitchen with a dishwasher.


3. Apartment Padstow Apt StarStarStarStar

Foto: Apartment Padstow Apt
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Padstow Apt is set in Padstow. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is fitted with a flat-screen TV. Newquay is 23 km from the apartment, while Port Isaac is 28 km from the property.


4. Apartment Tina StarStarStarStar

Foto: Apartment Tina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Padstow in the Cornwall region, Apartment Tina is a 4-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is fitted with a flat-screen TV.


5. Apartment Pentyre House.2 StarStarStarStar

Foto: Apartment Pentyre House.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering free WiFi and sea views, Apartment Pentyre House.2 is an accommodation situated in Padstow. Guests staying at this apartment have access to a terrace. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with a dishwasher and an oven.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: